483 ₴
Застосування:
Jeep Wrangler III 2.8 CRD -- ENS -- 11.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320814 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 00K68258448AA;53034019AD;K53034019AD;K68258448AA |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2023, 2008, 2015, 2013, 2020, 2018, 2021, 2025, 2010, 2014, 2024, 2012, 2016, 2017, 2019, 2009, 2022, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |