388 ₴
Застосування:
Chevrolet Equinox 1.5 -- LYX -- 07.2017 - 12.2022| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320844 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 23279657;84390002 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Equinox |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |