332 ₴
Застосування:
Honda Cr-v III 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) -- K24Z4,K24Z1 -- 09.2009 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324072 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 17220RZA000;17220RZAY00 |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2020, 2009, 2018, 2022, 2011, 2023, 2021, 2025, 2010, 2014, 2015, 2024, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |