375 ₴
Застосування:
Audi A6 C6 2.0 TDI -- BLB,BRE -- 07.2004 - 10.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320872 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 4F0133843A |
| Висота | 167 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 151 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2007, 2011, 2008, 2006, 2004, 2010, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |