366 ₴
Застосування:
Mazda Cx-3 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) -- PEXB,PEX3 -- 05.2015 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1323071 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | PEHH133A0;PEHH133A09A |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2015, 2024, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |