1 726 ₴
Застосування:
Toyota Verso 1.6 D4-D (WAR20_) -- 1WW -- 11.2013 - 08.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1332117 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 233900X010 |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 32.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 109 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2016, 2018, 2014, 2015, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |