2 526 ₴
Застосування:
KIA Carnival IV 2.2 CRDi VGT -- D4HE -- 09.2020 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P30141 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 58302K5A00;58302P2A30;58302P2A31;58302P2A50;58302P2A51;58302R0A00 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 51 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2022, 2024, 2025, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, Carnival |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |