
1 268 ₴
Застосування:
Renault Megane III, Megane CC, Fluence, Scénic III, Grand Scénic III, Megane IV, Scénic IV, Grand Scénic IV, Megane III Combi, Megane II, Wind, Scénic II, Scénic I, Espace III, IME, Megane II Coupé-, Grand Scénic II, Clio III, Twingo II, Clio IV, Modus / Grand Modus, Thalia II, Thalia III; Samsung SM3; Nissan Note; Citroen C3 II, C3 III, C3 Aircross II, C4 Cactus; Opel Crossland X / Crossland, Crossland X; Vauxhall Crossland X / Crossland;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P68024 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 1617190980;1631831780;3649110;440600295R;440600364R;440600678R;440600819R;440602466R;440603511R;440603530R;440605713R;440605839R;440606026R;440606133R;440607324R;440607960R;440661332R;6025371650;7701206343;7701207484;7701207695;7701208213;7701208416;7701208421;7701209735;7701209841;8660004447;8660004460;8660004461;8671000486;8671005852;8671005867;8671013171;8671016188;8671016554;8671016582 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 53 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2009, 2008, 2016, 2025, 2003, 2000, 2004, 2020, 2014, 2005, 2007, 2013, 2022, 2019, 2021, 2010, 2017, 1998, 1999, 2012, 2001, 2011, 2024, 2015, 2006, 2023, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Samsung, Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Fluence, Clio, C4, Megane, C3, Modus, Espace |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |