
1 570 ₴
Застосування:
Toyota Highlander 2.7 (ASU40) -- 1AR-FE -- 05.2009 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P83138 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 044660E020;044660E030;0446648120 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2009, 2011, 2014, 2008, 2015, 2007, 2013, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |