
2 710 ₴
Застосування:
Volkswagen Passat B7, Passat B6, Passat CC B6, CC B7, Passat Alltrack B7, Touran, Golf VI, Scirocco III, Golf Plus V, Beetle, Scirocco, Golf Plus, Jetta IV, Jetta VII, CC, Octavia, Caddy III, EOS, Magotan, Golf V, Jetta III, Golf, Superb, Polo V, Yeti; Audi A3, TT, TT Roadster, A1; Skoda Superb II, Yeti, Octavia II, Octavia II Combi; Seat Altea, Altea XL, Ibiza IV ST, Leon;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P85146 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 1KD698151G;3C0698151A;3C0698151C;3C0698151D;3C0698151J;3C0698151P;3CO698151J;8J0698151;8J0698151C;8J0698151P;8P0698302A;JZW698302BA;JZW698302BH;JZW698302CM;JZW698302CN;L3C0698151C;L3C0698151J |
| Країна виробник | Італія |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2009, 2008, 2016, 2025, 2003, 2004, 2020, 2014, 2005, 2007, 2013, 2022, 2019, 2021, 2010, 2017, 2012, 2011, 2024, 2015, 2006, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Eos, Yeti, Ibiza, TT, Caddy, A1, Passat, Octavia, Superb, Altea, Scirocco, Polo, Jetta, A3, Golf, Touran, Leon |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |