
1 846 ₴
Застосування:
Volkswagen Passat B7, CC B7, Caddy III, Golf Plus V, Jetta IV, Golf VI, Scirocco III, Beetle, Touran, Golf V, EOS, Octavia, Scirocco, Golf Plus, Jetta VII, Passat B6, Jetta III, Polo V, Passat CC B6, Magotan, Sagitar, Caddy, Polo, Polo Plus; Seat Leon, Altea, Altea XL, Toledo III, Ibiza IV SC, Toledo IV, Ibiza IV, Ibiza IV ST; Skoda Superb II, Octavia II Combi, Octavia II, Yeti, Roomster, Roomster Praktik, Fabia II Combi, Fabia II, Rapid, Fabia III, Fabia IV, Fabia III Praktik; Audi A3, A1; Spyker C8 Aileron;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P85075 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 1K0698151;1K0698151C;1K0698151E;1TD698151;3C0698151;3C0698151B;3C0698151K;5K0698151;5K0698151B;5LD698151;JZW698151B;L1K0698151E;L5C0698151A;3C0698151A;3C0698151C;3C0698151D;8J0698151;8J0698151C;605081 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2009, 2008, 2016, 2025, 2003, 2004, 2020, 2014, 2005, 2007, 2013, 2022, 2019, 2021, 2010, 2017, 2012, 2011, 2024, 2015, 2006, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Eos, Yeti, Roomster, Golf, Scirocco, A1, Jetta, Ibiza, Octavia, Superb, Polo, A3, Caddy, Passat, Touran, Fabia, Altea, Toledo, Rapid, Leon |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |