
1 501 ₴
Застосування:
Seat Leon, Toledo III, Altea, Altea XL, Toledo II, Ibiza III; Volkswagen Caddy III, Golf VI, Golf V, Golf Plus V, Golf, Jetta IV, Jetta III, Beetle, NEW Beetle, Jetta VII, Golf IV, Bora I, Bora, Polo IV, Bora HS, Bora GP, Polo Playa, Sagitar, Caddy, Polo III, C-trek, Lavida, Golf Plus; Skoda Octavia II Combi, Octavia II, Yeti, Octavia I, Octavia I Combi, Roomster, Fabia I, Fabia II, Fabia II Combi, Roomster Praktik, Fabia I Combi, Fabia I Praktik, Citigo; Audi A3, A2; Zhonghuabrilliance Junjie FSV; Roewesaic i6, i6 Plus, i5; MG 5, MG 5;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P85072 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 10235749;180698151A;1J0698151D;1J0698151E;1J0698151F;1J0698151G;1J0698151P;1JE698151A;1K0698151A;1K0698151D;1K0698151F;1K0698151G;1K0698151J;1K0698151K;1K0698151M;1K0698151N;1KD698151F;8E0098301AA;8E0098301S;8P0098301A;8Z0698151A;JZW698151;JZW698302CS;JZZ698151AA;L180698151A;L1J0698151D;L1J0698151F;L1K0698151F;L1KD698151;L1KD698151F |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 55 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2009, 2008, 1996, 2016, 2025, 2003, 2000, 1995, 2004, 2020, 2014, 2005, 2007, 2013, 2022, 2019, 2021, 2010, 2017, 1998, 1999, 2012, 2001, 2011, 2024, 2015, 2006, 2023, 1997, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, MG |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Ibiza, Caddy, Bora, Fabia, Toledo, Octavia, Roomster, Altea, Golf, Polo, New Beetle, Jetta, A3, Leon |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |