Застосування:
Nissan Patrol VI 5.6 -- VK56VD -- 04.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P56081 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | D10601LB0A;D10601LB2A;D10601LB2B;D10606JF0A |
| Країна виробник | Італія |
| Висота внутрішньої накладки | 81 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 91 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2016, 2018, 2020, 2017, 2011, 2021, 2022, 2024, 2013, 2025, 2010, 2023, 2012, 2019, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |