Застосування:
BMW i3 Electric -- IB1P25B -- 08.2013 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P06091 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 34106884267;34116862309 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2016, 2018, 2020, 2017, 2021, 2022, 2024, 2013, 2025, 2023, 2019, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |