476 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_, KZJ78, KZJ71) -- 1KZ-T,1KZ-TE -- 05.1993 - 05.1996| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-292 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1780130030;1780167030;178016703083;17801670308T;1780167060;1780167080 |
| Висота | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Зовнішній діаметр | 219.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2000, 1993, 1996, 2001, 1999, 2002, 1994, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |