225 ₴
Застосування:
Nissan 370z Roadster 3.7 -- VQ37VHR -- 12.2009 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-144 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 16546JK20A |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2022, 2016, 2014, 2015, 2006, 2020, 2021, 2023, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2005, 2019, 2013, 2009, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 350Z, G |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |