233 ₴
Застосування:
Toyota Camry 2.4 Hybrid (AHV40R) -- 2AZ-FXE -- 01.2006 - 09.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-252 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 178010H010;178010H020;1780120040 |
| Висота | 45.5 мм |
| Довжина | 317.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2011, 2010, 2012, 2007, 2008, 2001, 2002, 2005, 2004, 2014, 2013, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Highlander, RX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |