408 ₴
Застосування:
Nissan Terrano II 2.7 TD 4WD -- TD27T -- 02.1993 - 01.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-194 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 165463S903;165467F000;165467F000B1;165467F002;16546OW800;YL4J9601CA |
| Висота | 231 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 138 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1995, 2000, 1993, 2007, 1996, 2001, 1999, 2002, 1994, 2005, 2004, 2006, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Maverick |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |