327 ₴
Застосування:
Toyota FJ Cruiser 4.0 4WD (GSJ15_) -- 1GR-FE -- 01.2006 - 01.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-266 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 178010P010;1780131090 |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 356 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2011, 2010, 2012, 2007, 2008, 2015, 2002, 2014, 2016, 2017, 2005, 2004, 2018, 2013, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, FJ Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |