366 ₴
Застосування:
Nissan Np300 Pickup 2.5 dCi 4x4 -- YD25DDTi -- 04.2008 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-111 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 165469S000;165469S001;16546VK500;16546VK501;16546VM00A |
| Висота | 223 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2022, 2016, 2004, 2014, 2015, 2006, 2020, 2021, 2023, 2003, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2005, 2019, 2009, 2013, 2025, 2001, 2024, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |