295 ₴
Застосування:
Jeep Renegade 1.0 T-GDi -- 552 82 151,EKA -- 08.2018 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FA-0248JM |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 52079874;68377762AA |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2024, 2022, 2018, 2019, 2021, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Tipo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |