214 ₴
Застосування:
Daewoo Lanos 1.3 -- A13SMS -- 05.1997 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-385 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 96182220;96182220D |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 209 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2011, 2008, 1999, 2022, 2016, 2004, 2014, 2015, 2006, 2020, 2021, 2023, 2003, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2005, 2019, 2009, 2013, 2025, 2001, 2024, 2002, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |