571 ₴
Застосування:
Asiamotors Rocsta 2.2 D 4x4 -- R2 -- 06.1993 - 12.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-983 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 0K79023603;0K79023603A;0K79023603B;K79023603B;OK79023603;OK79023603A;OK79023603B |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 90.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 217.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1995, 2000, 1993, 1996, 2001, 1999, 2002, 1994, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Besta, Rocsta |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |