265 ₴
Застосування:
KIA Carens III 1.6 CVVT -- G4FC -- 06.2009 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K20 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281132G000 |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2010, 2012, 2007, 2008, 2005, 2009, 2013, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |