345 ₴
Застосування:
Ford KA 1.3 i -- J4D,J4K,J4M,J4N,J4P,J4S,BAA -- 09.1996 - 11.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FA-0307JM |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1089896;1680793;XS5X9601DA |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 1996, 2007, 2008, 2001, 1999, 2002, 2005, 2004, 2006, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 218.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |