232 ₴
Застосування:
Hyundai Matrix 1.6 -- G4ED -- 06.2001 - 08.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-H0-005 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 2811317500 |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 241.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2010, 2007, 2008, 2001, 2002, 2005, 2004, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |