
287 ₴
Застосування:
Fiat Freemont 2.0 JTD 4x4 -- 939 B5.000 -- 08.2011 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-924 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 68091843AA;K68091843AA |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2012, 2015, 2014, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |