206 ₴
Застосування:
Hyundai i10 I 1.1 -- G4HG -- 04.2011 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0H-H16 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281130X000 |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2010, 2012, 2007, 2008, 2009, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 179 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |