291 ₴
Застосування:
KIA Sorento I 2.5 CRDi -- D4CB -- 05.2006 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-K0-010 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281133E500;281133E000 |
| Висота | 32.4 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2011, 2010, 2007, 2008, 2002, 2005, 2004, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |