329 ₴
Застосування:
KIA Optima 2.0 -- G4KD -- 03.2012 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K34 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281133S800 |
| Висота | 201 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2013, 2015, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |