101 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR IV 2.8 TD (Y60A) -- RD28T -- 09.1988 - 06.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-126 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 5447601J00;54476VB000;54476VC000;E4476VC000 |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1989, 1997, 1990, 1996, 1995, 1998, 1991, 1988, 1994, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Patrol |