178 ₴
Застосування:
Toyota RAV 4 III 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) -- 1AZ-FE -- 02.2006 - 06.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-255 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4881505160;4881542100;4881542120;4881548080;4881542121;4881542140;4881564010 |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2007, 2013, 2010, 2018, 2008, 2006, 2016, 2009, 2014, 2015, 2011, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 230 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |