Застосування:
Toyota Hilux VI 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_) -- 2RZ-FE -- 08.1997 - 10.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-270 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4881514160;4881530100;J4881514160 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 1997, 2005, 1996, 2000, 1995, 2001, 1998, 2003, 2002, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |