Застосування:
Honda Cr-v III 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) -- K24Z4,K24Z1 -- 09.2009 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-455 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 06510SWY305;51306SWAA01;51306SWAA02;51306TA0J01;51306TF0G01 |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2025, 2014, 2015, 2017, 2012, 2007, 2024, 2006, 2019, 2010, 2023, 2008, 2018, 2013, 2022, 2016, 2009, 2020, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | CR-V, Jazz |