Застосування:
Nissan Patrol GR V Wagon 3.0 DTi -- ZD30DDTi -- 05.2000 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-1171 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 56243VC220 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2005, 2025, 2014, 2015, 2017, 2004, 2012, 2007, 2024, 2006, 2019, 2002, 2010, 2001, 2023, 2000, 2008, 2018, 2013, 2022, 2016, 2003, 2009, 2020, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | Patrol |