Застосування:
Toyota Avensis 1.6 VVT-i (ZRT270_, ZRT270R) -- 1ZR-FAE -- 11.2008 - 10.2018| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-289 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4881505120 |
| Висота | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2013, 2010, 2008, 2016, 2009, 2014, 2018, 2015, 2011, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Ширина | 64.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |