Застосування:
Toyota Camry 2.4 (ACV30, ACV36) -- 2AZ-FE -- 11.2001 - 11.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2040 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4881506080;4881506090;4881526250;4881533090;4881560140;48815AF020 |
| Висота | 43.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2007, 2005, 2006, 2003, 2002, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Corolla |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |