Застосування:
Honda Accord VIII 2.0 i (CU1) -- R20A3 -- 06.2008 - 06.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-4117 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 52306TA1A01;52306TA1A02;52306TL0E01 |
| Висота | 48.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 13.5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2021, 2013, 2010, 2018, 2024, 2025, 2008, 2023, 2019, 2016, 2022, 2009, 2014, 2015, 2020, 2011, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |