Застосування:
Nissan X-trail I 2.0 -- QR20DE -- 07.2001 - 01.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-175 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 546138H518 |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2012, 2007, 2013, 2005, 2008, 2006, 2003, 2002, 2009, 2010, 2011, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Сумісність із моделлю | X-Trail |