Застосування:
Toyota Avensis 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) -- 1AD-FTV -- 11.2011 - 10.2018| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2359 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4881805120;4881812280 |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2007, 2013, 2005, 2010, 2018, 2008, 2006, 2016, 2009, 2014, 2015, 2011, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |