741 ₴
Застосування:
Daewoo Lanos 1.3 -- A13SMS -- 05.1997 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 129-0W-W06 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 25188374;7813A136;8844035010;8844035030;8844060040;96208428 |
| Висота | 19.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2025, 2013, 2020, 1998, 2007, 2021, 2017, 2006, 2015, 2009, 2010, 2004, 1999, 2022, 1997, 2008, 2014, 2011, 2018, 2002, 2023, 2012, 2003, 2019, 2000, 2016, 2001, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |