375 ₴
Застосування:
KIA Sportage 2.0 i 4WD -- FE (8V) -- 04.1994 - 08.1999| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-K134 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 0K01128830;0K72A28830B |
| Довжина | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2001, 2012, 1995, 2011, 2016, 1999, 2015, 2017, 2003, 2023, 2010, 2007, 2006, 2024, 1996, 2000, 1994, 2025, 2022, 2020, 2018, 2002, 2009, 2013, 1998, 1997, 2014, 2005, 2019, 2004, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival, Sportage, Pregio, Retona |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |