
737 ₴
Застосування:
Infiniti I30 3.0 -- VQ30DE -- 01.1997 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-1144 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 545702Y411 |
| Довжина | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 21 мм |
| Діаметр зовнішній | 63.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2001, 2012, 2011, 2016, 1999, 2015, 2003, 2017, 2023, 2010, 2007, 2006, 2024, 2000, 2025, 2022, 2020, 2018, 2002, 2009, 2013, 1998, 1997, 2014, 2005, 2019, 2004, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima, i30, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |