
439 ₴
Застосування:
Honda Cr-v I 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) -- B20B -- 10.1995 - 12.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-4129 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 50711SH9020 |
| Довжина | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2017, 2019, 2001, 2007, 1998, 2020, 2012, 2018, 2006, 2004, 2014, 2002, 2008, 2010, 2024, 2021, 2015, 2022, 2011, 1999, 1995, 2000, 2023, 2003, 1997, 2016, 2005, 2009, 2013, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |