
338 ₴
Застосування:
KIA Sorento II 2.0 CRDi -- D4HA -- 11.2010 - 12.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-H231 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 552582B000;552582P000 |
| Довжина | 59.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2010, 2011, 2012, 2009, 2014, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |