685 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) -- 1GR-FE -- 08.2009 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2385 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4865560050 |
| Довжина | 89 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2022, 2025, 2010, 2011, 2017, 2020, 2019, 2018, 2012, 2024, 2023, 2016, 2009, 2014, 2013, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |