371 ₴
Застосування:
Ford Ranger 2.5 TDdi -- WLAA -- 05.2006 - 07.2012| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-3035 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1456059;UR5634470B |
| Довжина | 59.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2015, 2010, 2011, 2012, 2006, 2007, 2009, 2014, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |