Застосування:
Honda Civic VIII 2.0 i-VTEC Type R (FD2) -- K20A5 -- 08.2007 - 09.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-4209 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 52370SNAA04;52370SNAA06;52371SNAA06 |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2010, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |