272 ₴
Застосування:
Toyota RAV 4 II 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) -- 1ZZ-FE -- 08.2000 - 11.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2725 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4806842040;4806842041;4806942040;4806942041;T112909070 |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2000, 2001, 2003, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |