270 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR V Wagon 2.8 TD -- RD28Ti -- 06.1997 - 05.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-1120 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 5513501J01 |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 26 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1998, 2000, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |